fbpx

Półkolonie letnie z LemOnem (Toruń) 8-12 lipiec 2024

LemOn Arkadiusz Szymanek, ProfiLingua

Półkolonie letnie z LemOnem (Toruń) 8-12 lipiec 2024

24 24 people viewed this event.

Zapraszamy na niezapomniane “Półkolonie letnie z LemOnem”, projekt realizowany we współpracy z ProfiLingua, naszym zaufanym partnerem. W ramach tego wyjątkowego przedsięwzięcia zapewniamy dzieciakom pełne lato pełne przygód i nauki.

Wybierając się do jednej z lokalizacji sieci szkół językowych ProfiLingua, rodzice mogą mieć pewność, że ich pociechy spędzą czas aktywnie i kreatywnie. Nasze półkolonie to nie tylko zajęcia stacjonarne, ale również korzystanie z atrakcji zewnętrznych dostępnych w danej lokalizacji. Parki trampolin, galerie sztuki, baseny – to tylko niektóre z miejsc, które odwiedzimy, by wzbogacić letnie dni naszych małych uczestników.

Przez cały czas trwania programu dzieci będą miały zapewnioną opiekę i animację, a także będą uczestniczyć w różnorodnych warsztatach tematycznych, które pozwolą im rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności.

“Półkolonie letnie z LemOnem” to nie tylko doskonała zabawa, ale także świetna okazja do nauki i poznawania nowych przyjaciół. Dołącz do naszej letniej przygody i daj swojemu dziecku wyjątkowe wakacje pełne radości i pozytywnych doświadczeń!

Program

 • 7.30 – 8.00 Zbiórka na świetlicy
 • 8.00 – 8.30 Zabawy integracyjne
 • 8.30 – 9.00 II śniadanie
 • 9.00 – 13.00 Zajęcia programowe
 • 13.00 – 14.00 Obiad
 • 14.00 -16.30 Gry i zabawy

*Do godz. 16.30 odbiór dzieciaków przez rodziców/opiekunów prawnych

**KOLEJNOŚĆ ATRAKCJI W PLANIE PÓŁKOLONII może ulec zmianom w przypadku złych warunków atmosferycznych

Warunki

CENA ZAWIERA:

 • Ubezpieczenie NNW 10 000 PLN,
 • wyżywienie (II śniadanie, ciepły obiad dwudaniowy, woda i owoce w ciągu dnia),
 • opiekę kadry pedagogicznej,
 • zajęcia tematyczne,
 • bilety wstępu, bilety mpk,
 • gadżety dla każdego uczestnika,

Ubezpiecznie

Wszyscy uczestnicy naszych półkolonii są objęci ubezpieczeniem NNW na kwotę 10 000 zł – od pierwszego do ostatniego dnia turnusu

Najczęstsze pytania

Co zabrać na półkolonie?

Obowiązkowe rzeczy do zabrania (spakowane najlepiej do podpisanego woreczka): czapka przeciwsłoneczna, krem z filtrem, woda lub inny napój (organizator zapewnia wodę tylko w świetlicy) w razie niepogody buty na zmianę, kurtka przeciwdeszczowa. Dodatkowo w dniu wyjścia na basen: stój kąpielowy, ręcznik, klapki.

Czego nie zabierać na półkolonie?

Nie polecamy zabierać ze sobą drogich zabawek i sprzętu elektronicznego, który może ulec zniszczeniu lub zginąć. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za takie zdarzenia.

Co jeśli z nagłych przyczyn uczestnik opuści jeden lub kilka dni?

Za opuszczone dni organizator nie zwraca kosztów. W zamian proponujemy wykorzystanie opłaconego dnia półkolonii na innym turnusie – w miarę dostępnych miejsc.

Jakim środkiem transportu przemieszczamy się na półkolonii?

Najczęściej przemieszczamy się pieszo lub korzystamy z komunikacji miejskiej (MPK).

Kto będzie opiekował się dziećmi ?

Nasi wychowawcy to osoby z odpowiednimi uprawnieniami, doświadczeniem, z którymi współpracujemy od wielu już lat, które wiedzą jak zadbać o uśmiech dziecka.

Co jeśli dziecko ma alergie pokarmową, nie je mięsa, niektórych owoców itp.)?

W takich sytuacjach bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie pokarmów, których dziecko nie może jeść, tak abyśmy mogli dopasować jadłospis do preferencji uczestników. Oczywiście w ramach zdrowego rozsądku i naszych możliwości.

Czy dawać dziecku jakieś pieniądze ?

W ramach opłaty za półkolonie uczestnicy mają zagwarantowane posiłki i napoje oraz bilety wstępu czy mpk. Nie jest więc konieczne, aby dziecko miało przy sobie pieniądze, zwłaszcza duże kwoty. Jednakże z doświadczenia wiemy że w sytuacji wyjścia do kina lub na basen dzieci często chcą kupować dostępne w takich miejscach przekąski i napoje. Pozostawiamy Państwu ostateczną decyzję.

Co jeśli dziecko nie umie pływać ?

Przed wejściem do basenu opiekunowie sprawdzają umiejętności pływackie uczestników i dzielą je na grupy. Dzieci, które nie potrafią pływać wchodzą do brodzika i przebywają na małej głębokości pod okiem opiekuna. Oczywiście pozostałe dzieci również przebywają w wodzie pod nadzorem wychowawcy.

Czy dziecko może samo wracać do domu?

Oczywiście, jeśli rodzic/opiekun prawny napisze oświadczenie zezwalające na samodzielny powrót dziecka do domu i złoży go u organizatora.

Kto może odebrać dziecko po zajęciach?

W karcie uczestnika, którą należy uzupełnić przy zapisywaniu dziecka na półkolonie rodzic/opiekun prawny może wpisać dane osób upoważnionych do przyprowadzania i odbierania dziecka z półkolonii. Każdorazowo osoba ta składa podpis u wychowawcy potwierdzający odbiór dziecka.

Czy można otrzymać fakturę ?

Tak. Prośbę o fakturę najlepiej zgłosić u organizatora w pierwszym dniu półkolonii.

Czy półkolonia jest zgłoszona w Kuratorium?

Tak. Jak co roku nasze półkolonie zgłaszane są do Kuratorium Oświaty. Już wielokrotnie przeszliśmy bez zastrzeżeń kontrole kuratorium i sanepidu.

Aby zarejestrować się na to wydarzenie, odwiedź następujący adres URL: http://lem-on.com.pl/formularz-rejestracji-dla-wydarzen/ →

 

Termin wydarzenia

08.07.2024 -
12.07.2024
 

Typy zdarzeń

 

Kategoria wydarzenia

Podziel się z przyjaciółmi

Scroll to Top